ZUNO půjčka

Vedle výhodného běžného účtu a spořícího účtu nabízí ZUNO bank také půjčku na cokoliv. Kdo o tento úvěr může požádat a jaké jsou jeho parametry?

Parametry půjčky ZUNO

ZUNO Půjčka je určena občanům České republiky a cizincům s trvalým pobytem na našem území ve věku od 18 do 70 let. O půjčku mohou žádat jak zaměstnanci ve stálém pracovním poměru, tak OSVČ nebo důchodci. Pro OSVČ je spodní věková hranice nastavena na 21 let.

Výše a splatnost půjčky

Výše půjčky je od 10000 do 500 000 Kč s dobou splatnosti 6 až 72 měsíců. Nutností pro udělení půjčky je mít zřízený běžný účet ZUNO – žadatelé, kteří účet ZUNO nemají, si jej velmi jednoduše mohou zřídit online na stránkách ZUNO.cz Další podmínkou je pravidelný příjem – k žádosti o půjčku se dokládá potvrzení o příjmu (podnikatelé dokládají daňové přiznání, důchodci pak výpis z účtu nebo důchodový výměr).

Vše zvládnete online

Kvůli žádosti o ZUNO Půjčku není potřeba nikam chodit – vše se dá vyřídit online na stránkách ZUNO.cz, nebo přímo pomocí online žádosti zde. I potřebné dokumenty – potvrzení o příjmu a kopii občanského průkazu – je možné poslat elektronicky. K ZUNO Půjčce si můžete volitelně sjednat pojištění schopnosti splácet pro případ dlouhodobé nemoci, ztráty zaměstnání nebo smrti. Sjednat půjčku online je dnes běžnou praxí.

Půjčka bez poplatků

ZUNO půjčka je bez poplatků za vyřízení a také bez měsíčních poplatků za vedení půjčky. Pokud využijete výhodného balíčku ZUNO Půjčka plus, můžete mít vedle dalších výhod také možnost předčasného splacení půjčky zdarma a zdarma také připojištění schopnosti splácet.

Výhody půjčky

  • Peníze snadno a rychle
  • Půjčka bez komplikací
  • Výhodné podmínky
  • Sjednání online

Datum vložení: 27. 9. 2013

© 2024 CENTRÁLNÍ PŮJČKA, SIALINI, spol. s.r.o., všechna práva vyhrazena. Provozovatel

Podmínky použití a ochrana osobních údajů