Půjčky online

Hledáte vhodnou půjčku a nevíte kterou zvolit? Máte záznam v registru, nebo problematický příjem? I pro Vás existuje řešení. Existují různé půjčky pro různě bonitní žadatele. Pro bonitní žadatele je správnou volbou půjčka bankovní, čím horší bonitu máte, tím se připravte na větší komoplikace při schvalování. Průchodnější jsou půjčky nebankovní, mnohdy talé rychlejší a více flexibilní. Vždy je prioritní Vaše schopnost splácet.

Nebankovní půjčka je méně náročná

Máte problém se schválením bankovní půjčky? Zamítají Vám banky úvěr z důvodů nedostatečné bonity, nízkého příjmu, nebo záznamu v registru dlužníků? Vyzkoušejte nebankovní půjčky, kde jsou nároky na bonitu žadatelů menší.

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky se vyznačují většinou výhodnější úrokovou sazbou než mají půjčky nebankovní. Na druhou stranu je tato výhoda vykoupena poněkud vyššími nároky na bonitu žadatele a požadavek na doložení příjmu. Banky vždy prověřují záznam v registru žadatele.

Malá půjčka na 30 dní za pár minut

Hledáte malou půjčku několik tisíc korun? Potřebujete finance jen krátkodobě? Vyzkoušejte produkt půjčka před výplatou, která Vám zajistí peníze během několika minut na Váš účet.

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu skýtá možnosti těm, kteří jsou momentálně bez doložitelného příjmu a potřebují půjčit. Vzhledem k tomu že se jedná o rizikovější skupinu žadatelů, půjčky pro ně jsou dražší.

Půjčky bez registru

Máte záznam v registru dlužníků a banka ani většina nebankovních společností Vám nepůjčí? Využijte půjčky bez registru, které prohřešky se splácením Vašich dřívějších půjček mohou tolerovat.


Datum vložení: 29. 9. 2013

© 2024 CENTRÁLNÍ PŮJČKA, SIALINI, spol. s.r.o., všechna práva vyhrazena. Provozovatel

Podmínky použití a ochrana osobních údajů