SMS půjčka ihned

Stále větší a větší oblibě se těší sms půjčka. Jedná se o nový typ půjčky, kterou do ČR přinesla společnost Ferratum, která poskytuje sms půjčky v několika zemích. Podle země vzniku se jí také říká finská půjčka nebo mikropůjčka. Je určena především lidem k překonání období do výplaty.

Půjčka SMS bez doložení příjmu a bez registru

Velkou výhodou sms půjčky je mimo zmiňovanou rychlost také nenáročnost na bonitu žadatele. Půjčka může být dostupná i když nemůžete doložit příjem, nebo máte prohřešky v registrech dlužníků a jinde Vám z těchto důvodů nepůjčí.

Půjčka 1000, 2000, 3000, 4000 nebo 5000 Kč

Právě z důvodu nedokládání a neprověřování je půjčka omezena na 1000, 2000, 3000, 4000 nebo 5000 Kč, podle toho, zda o půjčku žádáte opakovaně, nebo jste již sms půjčku využili a řádně splatili. Pro seriózní žadatele, kteří několikrát půjčku splatili včas je sms půjčka až do výše 20000 Kč. Záleží na poskytovateli a Vaší bonitě a platební historii.

SMS půjčka online

Sms půjčku můžete sjednat online. Nabízí ji například společnosti NetCredit, CreditON, Ferratum a Půjčkomat.cz. Některé společnosti vyžadují zaslat poplatek 1 Kč, některé nikoliv.

Výhody půjčky

  • Tolerance registru
  • Půjčka bez zástavy
  • Maximální rychlost
  • Nenáročná na bonitu
  • Sjednání online

Datum vložení: 25. 12. 2013

© 2024 CENTRÁLNÍ PŮJČKA, SIALINI, spol. s.r.o., všechna práva vyhrazena. Provozovatel

Podmínky použití a ochrana osobních údajů